Wodociągi

Posiadamy bogate doświadczenia w branży dostarczenia wody oraz odprowadzenia ścieków deszczowych i komunalnych.

 

Nasza historia od początku istnienia firmy jest ściśle powiązana z lubelskim MPWiK oraz dużymi zakładami pracy jak Elektrociepłownia Lublin Wrotków gdzie braliśmy udział w tworzeniu Bloku Gazowo-Parowego budując rurociągi kanalizacyjne z separatorami, wodociągi wody pitnej, p. poż., zmiękczonej i technologicznej wraz z pełnym uzbrojeniem i we wszystkich technologiach materiałowych.

 

Duża ilość sprzętu do specjalistycznych robót ziemnych tzn. koparki, szalunki, odpowiednie środki transportu oraz maszyny do bezwykopowego prowadzenia rurociągów zapewniają potencjalnych Inwestorów o naszej wysokiej mobilności i dużym tempie prowadzenia robót.

 

Posiadamy stały kontakt z Urzędem Miasta Lublina oraz Dyrekcją Inwestycji Miejskich. Braliśmy udział w uzbrojeniu terenu pod budowy hipermarketów TESCO w Warszawie i w Lublinie, sklepów spożywczych LIDL, Stokrotka, Biedronka, hal produkcyjnych, stacji paliw SHELL i ORLEN na terenie województw lubelskiego i mazowieckiego wynosząc z każdej budowy doświadczenie i dobre referencje od Inwestorów.

Zadzwoń do nas lub odwiedź osobiście w naszej siedzibie. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Państwa potrzeb!