Nasza Historia

MTM NOWUM Sp. z o.o. istnieje od 2002 roku, świadcząc kompleksowe usługi  – od projektu technicznego do kompleksowego wykonawstwa.

Specjalizujemy się w projektowaniu i budowie sieci gazowych, średniego i wysokiego ciśnienia, zespołów gazowych oraz Stacji gazowych redukcyjno-pomiarowych  I0 i II0

 

Wykwalifikowana kadra techniczna naszej firmy posiada uprawnienia do projektowania i kierowania robotami branży sanitarnej.

Jesteśmy firmą posiadającą niezbędne certyfikaty z Urzędu Dozoru Technicznego  dotyczace procesów spajania.

Dysponujemy doświadczonymi monterami, izolerami oraz operatorami sprzętu, posiadającymi odpowiednio do stanowiska uprawnienia i certyfikaty szkoleń.

 

Jesteśmy w ciągłym rozwoju pilnie śledząc postępy technologiczne na rynku, dostosowując poziom wiedzy i usług do oczekiwań inwestorów.

Spółka posiada od 2004 roku certyfikat ISO 9001 w zakresie projektowania produkcji, wykonastwa i serwisu sieci i stacji gazowych oraz instalacji sici wodociągowych, kanalizacyjnych, cieplnych, wentylacyjnych oraz układów telemetrycznych.

Wytwarzania rurociągów przesyłowych, technologicznych oraz urządzeń ciśnieniowych i zespołów urządzeń ciśnieniowych.

 

Posiadamy Certyfikat Urzędu Dozoru Technicznego o wdrożeniu oraz stosowaniu wymagań jakości w spawalnictwie zgodnie z normą PN-EN ISO 3834-2:2007

Nasi partnerzy

Zadzwoń do nas lub odwiedź osobiście w naszej siedzibie. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Państwa potrzeb!