Pozostała działalność 

W ramach swojej działalności jesteśmy wykonawcami kanałów ciepłowniczych, węzłów cieplnych, wewnętrznych instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych, tryskaczowych, solarnych i centralnego ogrzewania.

 

Oferujemy również wysokospecjalistyczne usługi w zakresie przewiertów horyzontalnych sterowanych: przewierty pod nowe sieci i renowacja istniejących sieci w technologii bezodkrywkowej.

 

Obsłużyliśmy szereg inwestycji dla Kuratorium Lubelskiego modernizując szkoły w Kraśniku, Bystrzejowicach, Piaskach, Lublinie, Dom Dziecka w Przybysławicach i Woli Gałęzowskiej, Zakład Poprawczy w Dominowie, Dom Samotnej Matki w Lublinie oraz Pogotowie Opiekuńcze.

 

Posiadamy referencje Zarządu Nieruchomości Komunalnych gdzie przeprowadziliśmy dużą ilość wszelkiego rodzaju remontów, konserwacji i modernizacji. W roku 2002 wykonaliśmy specjalistyczne ogrzewania w Archiwum Państwowym wraz z modernizacją instalacji wod-kan i wentylacją.

Jesteśmy jednym z głównych wykonawców UMCS w Lublinie wymieniając wewnętrzne instalacje wod-kan, c.o. wentylacji, oraz innych instalacji specjalistycznych w budynkach dydaktycznych i akademikach. Posiadamy również specjalistyczny sprzęt do robót ziemnych i transportowych.

Zadzwoń do nas lub odwiedź osobiście w naszej siedzibie. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Państwa potrzeb!