Gazownictwo

Jesteśmy firmą specjalizującą się w gazownictwie . wykonujemy gazociągi zarówno w stali jak i w polietylenie. Posiadamy wszelkie dopuszczenia, zaświadczenia i uprawnienia do budowy gazociągów wysokiego, średniego i niskiego ciśnienia.

 

W naszych szeregach pracują osoby posiadające uprawnienia euro inżyniera spawalnika, euro technologa spawalnictwa oraz euro inspektora spawalnictwa. Stała współpraca z Instytutem Spawalnictwa w Gliwicach oraz Urzędem Dozoru Technicznego w Lublinie stawia nas w czołówce firm z województwa lubelskiego pod względem poziomu wykształcenia kadry i pracowników.

 

Posiadamy własną produkcję certyfikowanych stacji redukcyjno-pomiarowych, zespół projektantów oraz fachowców do budowy sieci gazowych w każdych warunkach. Specjalistyczny sprzęt do robót polowych pozwala nam na szybką realizację inwestycji.

 

Jesteśmy w ścisłej współpracy z Karpackim Operatorem Systemów Gazowych Oddział w Lublinie oraz Oddział w Jaśle. Firma nasza postrzegana jest jako wiodąca firma specjalistycznych systemów gazowych w województwach Lubelskim i Podkarpackim.

Zadzwoń do nas lub odwiedź osobiście w naszej siedzibie. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Państwa potrzeb!